Oleje silnikowe do LAND-ROVER RANGE ROVER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 163 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 1.5 P160 MHEV
2020.09
1498
PT153
160
(118)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 1.5 P270e Hybrid 4x4
2024.04
1498
PT153
269
(198)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 1.5 P300e Hybrid 4x4
2020.02
1498
PT153
309
(227)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4
2017.08
2019.12
1997
PT204
290
(213)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4
2017.08
2019.12
1997
PT204
241
(177)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D165
2020.07
1997
204DTY(AJ20D4)
163
(120)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D165 MHEV 4x4
2020.07
1997
204DTY
163
(120)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D200 MHEV 4x4
2020.07
1997
204DTY
204
(150)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P200 4x4
2018.12
1997
PT204
200
(147)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P200 FLEX 4x4
2018.12
1997
PT204
200
(147)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P200 FLEX MHEV 4x4
2020.09
1997
PT204
200
(147)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P200 MHEV 4x4
2018.12
1997
PT204
200
(147)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P250 4x4
2018.12
1997
PT204
250
(184)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P250 MHEV 4x4
2018.12
1997
PT204
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P300 4x4
2020.07
1997
PT204
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P300 MHEV 4x4
2018.12
1997
PT204
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabriolet (L538) 2.0 4x4
2017.08
2019.12
1997
PT204
241
(177)
kabriolet
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 2.0 P400e Hybrid 4x4
2017.10
2021.09
1997
PT204
404
(297)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 P400e PHEV 4x4
2017.10
2022.03
1997
PT204
404
(297)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 Si4 4x4
2017.10
2022.03
1997
PT204
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 2.0 D200 MHEV 4x4
2020.07
1997
204DTY
204
(150)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 2.0 P250 Si4 4x4
2017.03
1997
PT204
250
(184)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 2.0 P300 Si4 4x4
2017.03
1997
PT204
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 2.0 P400 Hybrid 4x4
2020.07
1997
PT204
404
(297)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4
2011.06
2019.12
1999
204PT
241
(177)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4
2011.09
2019.12
1999
204PT
240
(176)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D
2015.06
2019.12
1999
204DTD
150
(110)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4
2015.06
2019.12
1999
204DTD
150
(110)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4
2015.05
2019.12
1999
204DTD
180
(132)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 D 4x4
2017.08
2019.12
1999
204DTA
241
(177)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D150
2018.12
1999
204DTD
150
(110)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D150 4x4
2018.12
1999
204DTD
150
(110)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D150 MHEV 4x4
2018.12
1999
204DTD(AJ21D4)
150
(110)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D180 4x4
2018.12
1999
204DTD
180
(132)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D180 MHEV 4x4
2018.12
1999
204DTD(AJ21D4)
180
(132)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 D240 MHEV 4x4
2018.12
1999
204DTA
241
(177)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabriolet (L538) 2.0 4x4
2015.11
2019.12
1999
204PT
241
(177)
kabriolet
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabriolet (L538) 2.0 D 4x4
2015.11
2019.12
1999
204DTD
180
(132)
kabriolet
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabriolet (L538) 2.0 D 4x4
2015.11
2019.12
1999
204DTD
150
(110)
kabriolet
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE kabriolet (L538) 2.0 D 4x4
2017.08
2019.12
1999
204DTA
241
(177)
kabriolet
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538) Si4 4x4
2013.09
2019.12
1999
204PT
241
(177)
Furgon/SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 SD4 4x4
2016.08
2022.03
1999
204DTA
241
(177)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 2.0 D180 TD4 4x4
2017.03
1999
204DTD 204DTH(AJ20D4)
180
(132)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 2.0 D240 SD4 4x4
2017.03
1999
204DTA
241
(177)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D
2011.06
2019.12
2179
224DT
150
(110)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4
2011.06
2019.12
2179
224DT
150
(110)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4
2011.06
2019.12
2179
224DT
190
(140)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538) SD4 4x4
2015.05
2019.12
2179
224DT
190
(140)
Furgon/SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538) TD4
2015.05
2019.12
2179
224DT
150
(110)
Furgon/SUV
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538) TD4 4x4
2015.05
2019.12
2179
224DT
150
(110)
Furgon/SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 2.7 D 4x4
2005.02
2013.03
2720
276DT
190
(140)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4
2002.03
2012.08
2926
306D1
177
(130)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 4x4
2012.08
2016.01
2993
306DT
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 4x4
2012.10
2021.09
2993
306DT
292
(215)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4
2015.06
2021.09
2993
306DT
354
(260)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4
2013.10
2021.09
2993
306DT
340
(250)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4
2012.08
2021.09
2993
306DT
258
(190)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4
2013.10
2016.01
2993
306DT
211
(155)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4
2009.09
2013.03
2993
306DT
245
(180)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4
2011.06
2013.03
2993
306DT
256
(188)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4
2012.08
2013.03
2993
306DT
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4
2010.05
2013.03
2993
306DT
211
(155)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4
2013.04
2022.03
2993
306DT
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4
2014.09
2022.03
2993
306DT
306
(225)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4
2013.04
2016.12
2993
306DT
292
(215)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4
2015.06
2017.12
2993
306DT
354
(260)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4
2013.10
2022.03
2993
306DT
340
(250)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 TDV6 4x4
2013.04
2018.12
2993
306DT
211
(155)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 TDV6 4x4
2013.04
2022.03
2993
306DT
258
(190)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 D275 SDV6 4x4
2018.04
2993
306DT
275
(202)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 D300 SDV6 4x4
2017.03
2993
306DT
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4
2015.06
2021.09
2995
306PS
380
(280)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4
2013.10
2021.09
2995
306PS
340
(250)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4
2015.06
2018.12
2995
306PS
380
(280)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4
2013.04
2019.12
2995
306PS
340
(250)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 P380 SCV6 4x4
2017.03
2995
306PS
380
(280)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 P400 MHEV 4x4
2020.07
2995
PT306
400
(294)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 P400 4x4
2020.07
2021.09
2996
PT306
400
(294)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 P400 MHEV 4x4
2019.05
2021.09
2996
PT306
400
(294)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) P360 MHEV 4x4
2019.12
2021.09
2996
PT306
360
(265)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 P360 MHEV 4x4
2019.06
2022.03
2996
PT306
360
(265)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 P400 MHEV 4x4
2019.02
2022.03
2996
PT306
400
(294)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P380 MHEV AWD
2026.05
2996
PT306
381
(280)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P400 MHEV AWD
2022.04
2996
PT306
400
(294)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P440e PHEV AWD
2022.04
2996
PT306
441
(324)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P460e PHEV AWD
2023.05
2996
PT306
460
(338)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P510e PHEV AWD
2022.04
2996
PT306
510
(375)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P550e PHEV AWD
2023.05
2996
PT306
551
(405)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P380 MHEV AWD
2026.05
2996
PT306
381
(280)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P400 MHEV AWD
2021.10
2996
PT306
400
(294)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P440e PHEV AWD
2022.02
2996
441
(324)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P460e PHEV AWD
2023.05
2996
PT306
460
(338)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P510e PHEV AWD
2022.02
2996
510
(375)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P550e PHEV AWD
2023.05
2996
PT306
551
(405)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) D250 MHEV 4x4
2020.07
2021.09
2997
DT306
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) D300 MHEV 4x4
2020.07
2021.09
2997
DT306
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) D350 MHEV 4x4
2020.07
2021.09
2997
DT306
351
(258)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 D250 4x4
2020.07
2022.03
2997
DT306
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 D250 MHEV 4x4
2020.07
2022.03
2997
DT306
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 D300 4x4
2020.07
2022.03
2997
DT306
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 D300 MHEV 4x4
2020.07
2022.03
2997
DT306
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 D350 4x4
2020.07
2022.03
2997
DT306
351
(258)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 D350 MHEV 4x4
2020.07
2022.03
2997
DT306
351
(258)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) 3.0 D250 MHEV AWD
2022.04
2997
DT306
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) 3.0 D300 MHEV AWD
2022.04
2997
DT306
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) 3.0 D350 MHEV AWD
2022.04
2997
DT306
351
(258)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) D250 MHEV AWD
2021.10
2997
DT306
249
(183)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) D300 MHEV AWD
2021.10
2997
DT306
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) D350 MHEV AWD
2021.10
2997
DT306
351
(258)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 D300 MHEV 4x4
2020.07
2997
DT306
300
(221)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.6 D 4x4
2006.04
2012.08
3628
368DT
272
(200)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.6 D 4x4
2006.04
2013.03
3628
368DT
272
(200)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.2 4x4
2005.05
2012.08
4197
428PS
396
(291)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.2 4x4
2005.02
2013.03
4197
428PS
390
(287)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 D 4x4
2010.07
2012.08
4367
448DT
313
(230)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 4.4 SDV8 4x4
2012.08
2021.09
4367
448DT
340
(250)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 4.4 SDV8 4x4
2013.10
2022.03
4367
448DT
340
(250)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4
2004.08
2012.08
4394
448PN
299
(220)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4
2005.05
2012.08
4394
448PN
306
(225)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.4 4x4
2005.02
2013.03
4394
448PN
299
(220)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P530 AWD
2022.04
4395
N63B44E
530
(390)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P530 MHEV AWD
2023.05
4395
S68B44B(NC10)
530
(390)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P540 MHEV AWD
2026.05
4395
S68B44B(NC10)
537
(395)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III (L461) P635 MHEV AWD
2023.05
4395
S68B44B(NC10)
635
(467)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P530 AWD
2021.10
4395
N63B44E
530
(390)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P530 MHEV AWD
2023.05
4395
S68B44B(NC10)
530
(390)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P540 MHEV AWD
2026.05
4395
S68B44B(NC10)
537
(395)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER V (L460) P615 MHEV AWD
2023.05
4395
S68B44B(NC10)
615
(452)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 5.0 4x4
2009.09
2012.08
4999
508PN
375
(276)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 5.0 4x4
2009.09
2012.08
4999
508PS
510
(375)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4
2009.07
2013.03
4999
508PN
375
(276)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4
2009.09
2013.03
4999
508PS
510
(375)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4
2009.04
2013.03
4999
508PS
506
(372)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4
2017.11
2022.03
4999
508PS
525
(386)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4
2017.11
2022.03
4999
508PS
575
(423)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4
2013.04
2018.12
4999
508PS
510
(375)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4
2014.01
2018.12
4999
508PS
550
(405)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4
2017.11
2021.09
5000
508PS
525
(386)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4
2012.08
2021.09
5000
508PS
510
(375)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4
2017.11
2021.09
5000
508PS
566
(416)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4
2015.06
2021.09
5000
508PS
550
(405)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 V8 4x4
2013.12
2016.01
5000
508PN
375
(276)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) SCV8 4x4
2019.01
2021.09
5000
508PS
565
(415)
SUV
Pokaż więcej
LAND ROVER RANGE ROVER I 2.4 TD 4x4
1989.10
1992.02
2393
11 A
121
(89)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 2.4 TD 4x4
1986.04
1990.12
2393
11 A
106
(78)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 2.4 TD 4x4
1986.04
1994.07
2393
11 A
113
(83)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4
1994.07
2002.03
2497
25 6T (BMW)
136
(100)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 2.5 TD 4x4
1989.10
1992.11
2498
95 A
121
(89)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 4x4
1987.01
1990.09
3528
31 D
146
(107)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 4x4
1970.07
1981.08
3528
11 D
132
(97)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 Vogue 4x4
1985.10
1990.09
3528
24 D 25 D
163
(120)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 Vogue 4x4
1981.08
1990.09
3528
11 D
126
(93)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.9 Cat 4x4
1988.11
1994.07
3947
37 D 38 D
173
(127)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.9 Vogue SEI 4x4
1988.11
1994.07
3947
35 D 36 D
182
(134)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 3.9 4x4
1994.07
2002.03
3947
42 D
190
(140)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.0 4x4
1995.01
2002.03
3947
42 D
185
(136)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.2 Supercharged 4x4
2005.09
2009.12
4196
428PS
405
(298)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.2 4x4
2005.09
2010.02
4196
428PS
405
(298)
SUV
LAND ROVER RANGE ROVER I 4.3 Vogue LSE 4x4
1992.09
1994.07
4275
40 D
203
(149)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4
2002.03
2005.08
4398
M62 B44
286
(210)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4
1994.07
2002.03
4553
46 D
224
(165)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4
1995.09
2002.03
4554
46 D
228
(168)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4
1998.06
2002.03
4554
60 D
218
(160)
samochód terenowy zamknięty
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Land-rover Range rover

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.17 
zł
68.61
55.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER

0W20 5l

ACEA C6
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
419.81 
zł
350.54
284.99 zł
(70.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 1l 8100

0W20 1l

API SP
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
94.81 
zł
74.89
60.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 1l SYNPOWER

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A RC
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
83.92 
zł
70.07
56.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 1l SYNPOWER

0W20 1l

ACEA C6
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.50 
zł
73.90
60.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l TopTec 6600

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
456.56 
zł
392.64
319.22 zł
(78.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l TopTec 6610

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
427.99 
zł
368.08
299.25 zł
(73.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 1l TopTec 6600

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.77 
zł
85.79
69.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 1l TITAN

0W20 1l

ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
91.66 
zł
90.74
73.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 4l EDGE

0W20 4l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
284.57 
zł
252.99
205.68 zł
(63.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 5l M-SUP syntetyczny

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
277.98 
zł
258.52
210.18 zł
(51.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 1l Cleansynto

0W20 1l

API ILSAC GF-7A SQ RC
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
114.12 
zł
96.43
78.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: LAND-ROVER RANGE ROVER – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: LAND-ROVER RANGE ROVER powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: LAND-ROVER RANGE ROVER typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: LAND-ROVER RANGE ROVER jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: LAND-ROVER RANGE ROVER, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: LAND-ROVER RANGE ROVER?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: LAND-ROVER RANGE ROVER? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: LAND-ROVER RANGE ROVER, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: LAND-ROVER RANGE ROVER w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: LAND-ROVER RANGE ROVER.